Dashi

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, Hëna do të jetë në formë të shkëlqyer: edhe nëse problemet nuk do të largohen në asnjë moment, tani e tutje ju mund t’i zgjidhni ato më lehtë. Një lajm interesant do të mbërrijë në punë deri në pranverën e ardhshme. Përfitoni nga ky moment për t’u organizuar, për të zgjidhur llogaritë dhe çështjet e papaguara. Buzëqeshni! Ju po dilni nga një periudhë shumë e lodhshme prej dy vitesh.

Demi

E marta do të jetë një ditë në rrezik konfliktesh: jini shumë të kujdesshëm! Në përgjithësi, ju po përjetoni një periudhë të një force të madhe, por ndonjëherë provokimet që vijnë nga mjedisi përreth ju bëjnë shumë nervozë, ato ju prishin qetësinë. Nëse ka probleme në familje, përpiquni t’i zgjidhni ato deri të shtunën dhe përpiquni të frenoni xhelozinë tuaj, përndryshe do të përkeqësoni situatën.

Binjakët

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, do të tronditeni pak, mbase edhe do jeni nervozë. Këto ditë shpesh jeni të zemëruar, sepse përgjigjet e rëndësishme nuk vijnë, as edhe informacione që keni pritur për një kohë të gjatë. Edhe nëse gjithçka duket e bllokuar, përpiquni të jeni të duruar!

Gaforrja

Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox, këtë të martë dhe deri në fund të vitit shpesh do të përjetoni konflikte të brendshme. Ka shumë të lindur në Gaforre që këto ditë e akuzojnë veten e tyre se kanë bërë zgjedhje të gabuara, e qortojnë veten e tyre për kënaqjen e njerëzve që nuk i meritonin. Ju duhet të filloni të përkëdhelni më shumë veten! Pse të mos ndryshoni diçka në punën tuaj? Kur një derë është e mbyllur, një derë tjetër hapet …

Luani

Duhet të përvishni mëngët dhe të përdorni këto yje për të arritur gjithçka që dëshironi. Ju jeni një shenjë shumë ambicioze që pëlqen të duket. Sidoqoftë, në funksion të vitit 2021, i cili do të jetë një vit mjaft delikat, do të duhet të rrezikoni vetëm në masën që të jeni gati të ndërmerrni rreziqe, madje edhe të mëdha. Viti i ardhshëm do t’ju kërkojë kujdes. Kushtojini vëmendje financave tuaja!

Virgjëresha

Ju do të jeni nën presion nesër. Ju mbeteni një nga shenjat më të forta të këtij 2020, por java juaj patjetër që ka filluar në këmbë të gabuar. Ju do të jeni shumë të shqetësuar, dikush madje edhe nervoz në një masë të tillë që mund të kenë siklete të vogla fizike, ndoshta në stomak. Në orët e ardhshme bëni shumë kujdes, madje edhe në marrëdhëniet me të tjerët!

Peshorja

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, do të keni shumë forcë, por deri të mërkurën mund të përjetoni një rënie të vogël të energjisë. Kjo do të varet nga fakti se jo gjithçka shkon normalisht siç dëshironi. Në fakt, shumë të lindur në Peshore do të detyrohen të vlerësojnë disa shkurtime ose të rishikojnë zgjedhjet e caktuara që kanë bërë. Sa më afër mesit të dhjetorit, aq më mirë do të shkojnë gjërat.

Akrepi

Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox, të martën dita do të fillojë mirë, veçanërisht nga pikëpamja sentimentale. Do të ketë një mirëkuptim të veçantë me Ujorin dhe Peshoren. Dikush mund të ndihet pak nën presion, sepse po përjeton ditë të ngazëllyer: ka shumë gjëra për të menaxhuar, shumë projekte për të ardhmen, por ju po përparoni mirë! Bëni kujdes me shpenzimet tuaja.

Shigjetari

Do të duhet të përpiqeni të drejtoni agjitacionin tuaj të thellë, energjinë që ndjeni, për disa ndoshta do të jetë edhe zemërim, drejt një qëllimi të rëndësishëm në të ardhmen. Tani mund të lini pas vetes tensionet e pjesës së parë të vitit dhe t’i përkushtoheni plotësisht një projekti në vazhdim për të cilin ju interesoni shumë.

Bricjapi

Do të keni ende një dëshirë të madhe për t’u dalluar, për ta arritur atë që doni. Në këtë periudhë mund të luftoni shumë, sepse po dilni nga binarët tuaj të zakonshëm, por gjithashtu po rriteni shumë! Ka të ngjarë që në këtë periudhë të keni prishur disa nga vlerat tuaja të referencës. Në punë, disa projekte kanë filluar të stabilizohen, por do të duhet ende durim para se gjithçka të jetë e qartë.

Ujori

Siç përshkruan horoskopi i Paolo Fox, do të jetë një ditë e re shumë e veçantë. Ndërsa nga njëra anë ka emocione të veçanta për t’u përjetuar plotësisht, nga ana tjetër ka ende shumë hutime për t’u kapërcyer. Yjet ju inkurajojnë të mblidhni të gjithë forcën tuaj dhe ta shprehni atë! Në fund të tetorit, Venusi do të kthehet i favorshëm: marrëdhëniet që po shfaqen do të kenë një të ardhme të rëndësishme.

Peshqit

Sipas parashikimeve astrale të Paolo Fox, do të ndjeni një shqetësim të thellë dhe do të luftoni ta fshihni atë nga personat që ju rrethojnë. Ju nuk jeni në formë të shkëlqyer, por duhet të përpiqeni të reagoni. Përveç mendimeve të përditshme, ato që lidhen me jetën tuaj personale, këto ditë edhe rrethanat e jashtme janë sjellë për të përkeqësuar gjendjen tuaj shpirtërore. Ndonjëherë është e mjaftueshme për të lexuar lajme negative që morali juaj të bjerë shumë. Bëhuni të fortë!