Intervista e mbrëmshme e Albin Kurtit për ”Bugajski Hour”.
Intervistë mjaftë interesante për aktualitetin politik në Kosovë; si do zhvillohej Kosova sipas planprogramit madhështorë të VV-së, e shumë tema të tjera.

Ndiqeni dhe Shperndaje MekuliPress!