Fotografia e Ron Haviv e vitit 1992 ku shihet një luftëtar ushtarak serb duke gjuajtur me shkelm trupin e pajetë të një gruaje boshnjake që shokët e tij e kishin vrarë vetëm pak momente më parë. /MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress