Shumë prej nesh e preferojnë ndonjë gotë birrë të ftohtë gjatë verës. Dhe mirë bëni.

Mësoni 6 arsye se përse mund ta pini pa “vrarje” ndërgjegjieje një gotë birrë.

-Të sjell në gjendje të mirë, në humor të mirë

-Përmirëson memorien

-Mbron veshkat

-Redukton kolesterolin

-Përmirëson tretjen

Redukton stresin. – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën MekuliPress