Menjëherë pas publikimit të këngës “Moj bjondinë me sytë e zinj” me TNT, Luana Vjollca duket se po përgatitet për bashkëpunimin e këngës së radhës.

Ajo ka postuar në Instagram disa foto provokuese dhe thuhet se janë të shkëputura nga klipi i ri.

Burime për Prive kanë zbuluar se Luana do të bashkëpunojë me Shpat Kasapin dhe dyshja ka xhiruar edhe klipin.