Para se ta marrë fjalën ish-presidenti Clinton, qytetarët kanë shpalosur një flamur të madh të kombit tonë shqiptar bashkë me atë amerikan.

Ndryshe, tashmë ka arritur në sheshin Skënderbeu ish presidenti Bill Clinton. Po ashtu ka arritur edhe kryeministri i Shqipërisë Edi Rama.

/www.mekuliPress.com/  – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën MekuliPress

Image