Mërgata kundër #PANhajnisë!
Qendra e Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Zvicër organizon tubim me bashkatdhetarë në Bulle të kantonit të Friburgut.
Kundër hajnisë, korrupcionit e keq qeverisjes, bashkë është e mundshme.
/MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress